Top

Hattat 240 S / 255 T

Tarla, bağ-bahçelerinizin klasiği 240 S ve 255 T orijinal PERKİNS motorlu olarak sizlere sunulmaktadır.

Düz ve Yarım çamurluk, Disk Fren ve Kampana Fren seçenekleri sebze ve meyve bahçelerinizde ideal çalışma koşulları sağlar, işinizi kolaylaştırır, nakliye giderlerinizi azaltır. Perkins motor ile uygun tarla ve yol hızları elde ederken yakıttan önemli oranda tasarruf edeceksiniz.
Hattat 240 S / 255 T
Hattat 240 S / 255 THattat 240 S / 255 THattat 240 S / 255 THattat 240 S / 255 THattat 240 S / 255 THattat 240 S / 255 THattat 240 S / 255 THattat 240 S / 255 THattat 240 S / 255 THattat 240 S / 255 T

Güçlü ve Uzun Ömürlü Perkins
Hattat 240 S ve 255 T, Teknolojisi ve kalitesi ile Dünyaca bilinen Perkins motorları ile Türkiye sahnelerinde boy gösteriyor. Perkins motorları, uzun kullanım ömrü ve yüksek performansıyla motorun yeni tanımını oluşturuyor. Bakım ihtiyacı olmadan,yüzlerce saat sorunsuzca çalışabilen Perkins motorları,işlerinizde yardımcı ve ekonomiktir.


Performans ve Ekonomi Bir Arada
Yüksek güç gerektiren işlerde bile maksimum performans ile çalışan motorlarımız, hem tarlada hem de taşımacılıkta sorunsuz çekişi garanti ediyor. Perkins 3 silindirli motorlara sahip Hattat 240 S ve 255 T daha verimli yakıt tüketimi ile tercih sebebiniz olacak.

Hem Çevre Dostu Hem Yüksek Performanslı
Yakıtın daha verimli yanmasını sağlayarak motorun yüksek performansla çalışmasına da katkıda bulunur. Euro 3 özelliğe sahip motorlar, daha ekonomik ve çevreye karşı daha duyarlı.

Geniş Yakıt Deposu & Kuru Tip Hava Filitresi
Geniş hacimli yakıt deposu uzun saatler kesintisiz çalışma imkanı sunuyor. Hızlı ve kolay bakım yapılabilen kuru tip hava filitresi sayesinde motorunuz tozlu ortamlarda bile maksimum performansla çalışır.

Senkromeçli & Kara(Düz) Şanzıman
Senkromeçli yapı vites geçişlerini kolaylaştırır, sarmal dişli (helisel dişli) yapısı da şanzımanın sessiz çalışmasını sağlar. 240 S’lerde kara ( düz ) şanzımandan vazgeçemeyen çiftçilerimizde ayrıca düşünülmüştür.

Vites
Tarla, bahçe ve nakliye işlerinizi daha güvenli ve daha hızlı gerçekleştirebileceğiniz, en uygun hız kademeleri sunan klasik 8 ileri 2 geri vites ile tüm çalışmalarınız keyife dönüşüyor.

Daha Etkili Frenleme
Mükemmel frenleme sunan çok diskli ve yağlı hidrolik frenler ile can ve mal güvenliğiniz emin ellerde. Ayrıca 240 S’lerde klasik kampana fren opsiyonlarımızda bulunmaktadır.

Güçlü PTO
Güç gerektiren ekipmanlarınızla, daha az yakıt tüketerek maksimum performansla çalışma sunar.

Hidrolik Kollar
Yüksek kaldırma gücü ile tüm ekipmanlarınız zorlanamadan çalışacak.

Hidrolik Lift Fonksiyonları
Toğrağınızın sertliğine göre pozisyon ve derinlik ayarı yapabileceğiniz hidrolik sistem size ekipmanınızla daha verimli çalışma imkanı sunuyor.

Hidrolik Çıkış
4’lü (255 T de) 2’li, tekli ve damper hidrolik çıkış alternatifleri size farklı ekipmanlarınızı kullanma imkanı sunar.

Dayanıklı Çeki Sistemi
Dayanıklı çeki sistemi ile, güvenli ve sorunsuz çekiş sunuyor. Engebeli arazi ve zorlu yollarda güvenli sürüş gerçekleştirebilirsiniz.

Ergonomik Vites Kolları
Ergonomik tasarımı ile kavramanızı kolaylaştıran vites topuzları, konumuyla da rahat ve keyifli bir kullanım sunuyor.

Kumanda Kolları & Gösterge Paneli
Kullanımı kolay ve ergonomik çok fonsiyonlu gösterge paneli ile traktörünüzün tüm fonksiyonları gözünüzün önünde.

Kullanımı Kolaylaştıran Pedallar
Sürücünün konforu düşünülerek en uygun konuma yerleştirilen askı tip pedallar, kullanımı kolaylaştırırken yumuşaklığı da sürücünün uzun saatler yorulmadan çalışmasına yardımcı olur. Klasikten vazgeçmeyen çiftçilerimiz içnse döküm pedal alternatifi sunuyoruz.

Daha Yüksek Çekiş Performansı
Çalışma şartlarınıza göre ihtiyacınız olan ön ve arka ağırlıkları dengeleyerek maksimum verim, minimum masraf yapabilirsiniz.

Alt Açıklık
Yüksek karınaltı mesafesi ile ürünlerinize zarar vermeden işlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Uzunluk
Aks arası mesafesi ağırlığı ön ve arka kısım arasında benzersiz şekilde dağıtarak üstün çekiş gücü sağlıyor.

İz Genişliği Opsiyonları
Hattat farklı iz genişliği opsiyonu ile uygulamalarınız için en uygun alternatifi sunuyor.