Top

Hattat 266 G / 275 S / 285 S

Tarlanızın değişmeyen klasiği 266 G modelimiz günümüz teknolojisine sahip orijinal PERKİNS motorlu olarak sizlerin hizmetindedir.

Ropslu ve Kabinli, 2wd ve 4wd seçenekleriyle 266 G tarlanızın vazgeçilmezi olmaya devam ediyor.Geleneklerimizi yeni teknolojilerle buluşturduk. İşinizi daha az maliyet, daha yüksek verimlilikte yapmaya var mısınız?

Hattat 266 G / 275 S / 285 S
Hattat 266 G / 275 S / 285 SHattat 266 G / 275 S / 285 SHattat 266 G / 275 S / 285 SHattat 266 G / 275 S / 285 SHattat 266 G / 275 S / 285 SHattat 266 G / 275 S / 285 S
Güçlü ve Uzun Ömürlü Perkins
Teknolojik ve kaliteli Perkins motoru, Türkiye ve Dünya pazarının gözdesi. Yüksek performans ve sorunsuz kullanım Perkins motorlarında birleşti. Bakım maliyetlerinizi minimize eden Perkins motorları anahtar değmeden yüzlerce saat kusursuzca çalışır.

Maksimum Performans - Minimum Yakıt Tüketimi
Hattat 200 serisi traktörlerde günümüzün en son teknolojiye sahip motorlarından biri olan Perkins motorları kullanılıyor.Tüm devirlerde canlı olan motorlar, yüksek beygir gücü ve tork gerektiren uygulamalarınızda maksimum performans sunuyor.

Yüksek Performanslı Çevreci Motorlar
Mazotun daha verimli yanmasını sağlayan Turbo-İntercooler sistem daha az yakıt tüketerek, kullanım maliyetlerinizi minimize ediyor. Stage 3A özellikli motorlar performansından ödün vermeden çevreyi korumaktadır.
Geniş Yakıt Kapasitesi & Bakımı Kolay Hava Filitresi
Geniş ve ergonomik yakıt depo hacmi ile uzun ve kesintisiz bir çalışma sizi bekliyor. Bakımı kolay kuru tip hava filitresini pratik ve hızlı şekilde temizleyerek motor performansınızı arttırabilir, daha uzun süre maksimum performans elde edersiniz.

Senkromeçli Vites Kutusu

Senkromeçli yapı vites geçişlerini kolaylaştırır, sarmal dişli (helisel dişli) yapısı da şanzımanın sessiz çalışmasını sağlar.

Geniş Hız Seçenekleri
Klasik 12+4 şanzıman ile nakliye ve tarım uygulamalarınız için en uygun hız seçeneklerini sunar, işleriniz daha kolay, daha hızlı ve daha düşük yakıtlı hale getirildi.

4 WD & Diferansiyel Kilidi
Mekanik olarak bulunan 4x4 ve diferansiyel kilidi ile tüm tekerlekler ortak hareket eder,üstün çekiş gücü ve konforlu sürüş sağlanır.

Kontrol Sizde
Çok diskli ve yağlı tip frenler, mükemmel frenleme ve güvenli sürüş sağlar, ekipman ve nakliye işlerinizde kendinizi daha güvende hissedersiniz.

Ön Aks Sistemi
Hattat Tarım gibi Hattat Holding’in bir kuruluşu olan Hema’nın geliştirdiği ve üretmiş olduğu, kolay ve hızlı bakım sunan ön aks sistemi, bakım giderlerinizi minimuma indirir.
2 Farklı PTO Hızı İle Verimli Çalışma
Hattat Tarla serisinin tüm modellerinde standart olarak sunduğumuz ve bağımsız olarak çalışabilen çift hızlı kuyruk mili farklı tarla uygulamalarınızda size kolaylık sağlarken,tasarruf etmenize yardımcı olur. 540 devir seçeneğini güç gerektiren uygulamalarınızda, 540E (750) seçeneğini çok güç gerektirmeden yakıt tasarrufu sağlayan PTO çalışmalarınızda kullanarak veriminizi arttırır, tasarruf edersiniz.( Bazı modellerde 540 seçeneği tektir )

Hidrolik Kollar
Yüksek kaldırma kapasitesi sayesinde tarla segmentinin donanımlı, güç gerektiren ekipmanları ile çalışmak kolaylaşıyor.

Verimi Arttıran Hidrolik Ayarlar
Pozisyon ayarı ile istediğiniz derinliği, hassasiyet ayarı ile de toprak sertlik hassasiyetini ayarlamanıza yardımcı hidrolikler iş verimliliğinizin yeni sebebi. Tohum yatağı hazırlama ve ekim işlemleri fonksiyonel ayarlar ile daha kolay.

Kolay Ekipman Yönetimi ( Autolift )
Oto lift tek düğme ile derinlik ve hassasiyet ayarlarınızı değiştirmeden ekipmanınızı kolay kumanda etmenizi mümkün kılar.

Pratik Ayarlanan Yan Askı Kolları
Kolay ayarlanabilen yan askı kolları uygulamalarda kullandığınız ekipmanların değiştirilmesinin, ayarlarının daha hızlı olması anlamına geliyor.

Hidrolik Çıkış
4’lü hidrolik çıkışlar ile ekipmanlarınızı rahatlıkla kullanma avantajı sunuyor.

Sağlam Çeki Sistemi
Dayanıklı çeki sistemine sahip Hattat 200 Tarla serisi size tarla ve yolda sorunsuz çekiş sunuyor. Ayarlı çeki sistemi opsiyonu ile eğimli yollar ve arazilerde sürüş yapmak sizin için daha güvenli.

Mükemmel Görüş Açısı
Konforlu ve ayarlanabilir sürücü koltuğu ile uzun çalışma saatleri boyunca yorulmayacak, geniş sürücü kabini ile hep hayalini kurduğunuz ferah ortamı yakalayacaksınız. Mükemmel görüş açısı ile her türlü ekipmanla çalışmanız kolaylaşacak.

Ergonomik Vites Kolları ile Keyifli Sürüş
Ergonomik şekilde tasarlanan ve kolay vites geçişleri sunan vites kolları ile uzun çalışma saatlerinde bile yorulmadan çalışmanın tadına varın. Vites kollarının yana konumlandırılması size konforlu bir çalışma alanı sunar.

Kontrolü Kolaylaştıran Kumanda Kolları ve Gösterge Paneli
Kullanıcı dostu ve şık tasarımlı gösterge paneli ile traktöre ait her detayı rahatlıkla kontrol edebilirsiniz. PTO çalışma devrini ekranda dijital takip edebilirsiniz.

Yumuşak Pedallar İle Kolay Kullanım
Kullanıcısını yormayacak şekilde dizayn edilen yumuşak askı tip pedallar, sürüş pozisyonuna göre en uygun şekilde yerleştirilmiştir.

Ön ve Arka Ağırlıklar
Beklentilerinizin tüm karşılığı onda… Ektra güç gerektiren işleriniz için mükemmel ön - arka ağırlık dağılımı ile çekiş performansınız her zama üst seviyelerdedir.

Alt Açıklık
Mahsulünüze zarar vermeden çalışmak istiyorsanız yapmanız gereken yüksek karın altı mesafesine sahip olan "Hattat 200 Tarla Traktörü" sahibi olmak.

Uzunluk
Hattat 200 Tarla serisi modellerinde mükemmel ağırlık dağılımı sağlayan geniş aks arası mesafesi maksimum çekiş sunar.

Geniş İz Genişliği Alternatifleri
Farklı iz genişliği ile Hattat 200 serisi, çalışmalarınız için en ideal opsiyonu sunuyor.