Top

Hattat 295 / 305 / 398

295-305-398 üstün performansı ile tercih edilen traktörler arasında yer almaktadır. Konforlu kullanımı ve arazi şartlarına uyumluluğu ile arazideki yüksek hareket kabiliyeti, tercihinizdeki en büyük nedenlerindendir.

Yaygın servis ağı ve yedek parça seçenekleri de, tercihi etkileyen faktörler arasında bulunmaktadır.
Şanzıman ve motor arasındaki uyumun mükemmel seviyede olduğu bu modellerimiz ile gücü, ekonomiyi, kullanım kolaylığını ve üstün performansı ihtiyaç sahiplerine sunmaya devam edeceğiz.
Hattat 295 / 305 / 398
Hattat 295 / 305 / 398Hattat 295 / 305 / 398Hattat 295 / 305 / 398Hattat 295 / 305 / 398Hattat 295 / 305 / 398Hattat 295 / 305 / 398

Güçlü ve Uzun Ömürlü Perkins
Teknolojik ve kaliteli Perkins motoru, Türkiye ve Dünya pazarının gözdesi. Yüksek performans ve sorunsuz kullanım Perkins motorlarında birleşti. Bakım maliyetlerinizi minimize eden Perkins motorları anahtar değmeden yüzlerce saat kusursuzca çalışır.

Maksimum Performans - Minimum Yakıt Tüketimi
Hattat 200 Ağır Hizmet serisi traktörlerde günümüzün en son teknolojiye sahip motorlarından biri olan Perkins motorları kullanılıyor.Tüm devirlerde canlı olan motorlar, yüksek beygir gücü ve tork gerektiren uygulamalarınızda maksimum performans sunuyor.

Yüksek Performanslı Çevreci Motorlar
Mazotun daha verimli yanmasını sağlayan Yakıt Soğutucu sayesinde daha az yakıt tüketerek, kullanım maliyetlerinizi minimize ediyor. Stage 3A özellikli motorlar performansından ödün vermeden çevreyi korumaktadır.

Geniş Yakıt Kapasitesi & Bakımı Kolay Hava Filitresi & Kompresör
Geniş ve ergonomik 125 lt’lik yakıt deposu ile uzun ve kesintisiz bir çalışma sizi bekliyor. Kompresör sayesinde bakımı kolay kuru tip hava filitresini pratik ve hızlı şekilde temizleyerek motor performansınızı arttırabilir, daha uzun süre maksimum performans elde edersiniz. Lastik havalarınızı dengelemekte kompresör işidir.

Senkromeçli Vites Kutusu
Senkromeçli yapı vites geçişlerini kolaylaştırır, sarmal dişli yapısı da şanzımanın sessiz çalışmasını sağlar. Ağır Hizmet tipi ön ve arka akslar ile her koşulda yüksek performans sizinle

Geniş Hız Seçenekleri
Klasik 12 ileri 4 geri buçuklu vites ile nakliye ve tarım uygulamalarınız için en uygun hız seçeneklerini sunar. işleriniz daha kolay, daha hızlı ve daha düşük yakıtlı hale getirildi.

4 wd & Diferansiyel Kilidi
Mekanik olarak bulunan 4x4 ve diferansiyel kilidi ile tüm tekerlekler ortak hareket eder,üstün çekiş gücü ve konforlu sürüş sağlanır.

Kontrol Sizde
Çok diskli ve yağlı tip frenler, mükemmel frenleme ve güvenli sürüş sağlar, ekipman ve nakliye işlerinizde kendinizi daha güvende hissedersiniz.

Ön Aks Sistemi
Hattat Holding’in bir kuruluşu olan Hema’nın geliştirdiği ve üretmiş olduğu, ağır hizmet yapıya sahip ön aks sistemi tarlada her zaman üstün çekiş sunar.
LS (Limited Slip-Sınırlı Kaymalı) Patinaj önleme sistemi zorlu yol ve hava koşullarında motor torkunun her tekerleğe eşit olarak aktarılmasını sağlayarak,tarla ve yolda traktörün tutunma kabiliyetini arttırıyor.

2 Farklı PTO Hızı İle Verimli Çalışma
Ağır Hizmet grubu olan bu modellerimizde 540 ve 1000 devir PTO bulunmaktadır. Güç ve ekonomi gerektiren ekipmanlarınızı her koşulda rahatlıkla kullanma imkanı sunar, yakıttan üstün tasarruf edersiniz

Hidrolik Kollar
4.000 kg Yüksek kaldırma kapasitesi sayesinde tarla segmentinin donanımlı, güç gerektiren ekipmanları ile çalışmak kolaylaşıyor.

Verimi Arttıran Hidrolik Ayarlar
Pozisyon ayarı ile istediğiniz derinliği, hassasiyet ayarı ile de toprak sertlik hassasiyetini ayarlamanıza yardımcı hidrolikler iş verimliliğinizin yeni sebebi. Tohum yatağı hazırlama ve ekim işlemleri fonksiyonel ayarlar ile daha kolay.

Kolay Ekipman Yönetimi ( Autolift )
Oto lift tek düğme ile derinlik ve hassasiyet ayarlarınızı değiştirmeden ekipmanınızı kolay kumanda etmenizi mümkün kılar.

Yan Askı Kolları & Kancalı Alt Kollar & Hidrolik Ortakol
Kolay ayarlanabilen yan askı kolları ve Kancalı alt kolar sayesinde kullandığınız ekipmanların değiştirilmesi ve ayarlanması hiç bu kadar hızlı ve kolay olmamıştı. Hidrolik ortakol ile yere inmeden ekipman ayarı yaparak zamandan tasarruf sağlar.

Hidrolik Çıkış
8’li hidrolik çıkışlar ile her türlü üst teknolojiye sahip ekipmanlarınızı rahatlıkla kullanma avantajı sunuyor. Selektör valf uygulaması sayesinde yağ akış hızı her zaman yüksek olduğundan ekipmanı kullanımınız her zaman kolaylaşır.

Sağlam Çeki Sistemi
Dayanıklı çeki sistemine sahip Hattat Ağır HizmetTarla serisi size tarla ve yolda sorunsuz çekiş sunuyor. Ayarlı çeki sistemi ile eğimli yollar ve arazilerde sürüş yapmak sizin için daha güvenli.

Mükemmel Görüş Açısı
Konforlu ve ayarlanabilir sürücü koltuğu ile uzun çalışma saatleri boyunca yorulmayacak, geniş sürücü kabini ile hep hayalini kurduğunuz ferah ortamı yakalayacaksınız. Mükemmel görüş açısı ile her türlü ekipmanla çalışmanız kolaylaşacak.

Ergonomik Vites Kolları ile Keyifli Sürüş
Ergonomik şekilde tasarlanan ve kolay vites geçişleri sunan vites kolları ile uzun çalışma saatlerinde bile yorulmadan çalışmanın tadına varın. Vites kollarının yana konumlandırılması traktörünüze hakim olmanızı sağlıyor

Kontrolü Kolaylaştıran Kumanda Kolları ve Gösterge Paneli
Kullanıcı dostu ve şık tasarımlı gösterge paneli ile traktöre ait her detayı rahatlıkla kontrol edebilirsiniz.

Yumuşak Pedallar İle Kolay Kullanım
Kullanıcısını yormayacak şekilde dizayn edilen yumuşak askı tip pedallar, sürüş pozisyonuna göre en uygun şekilde yerleştirilmiştir.

Ön ve Arka Ağırlıklar
Beklentilerinizin tüm karşılığı onda… Ektra güç gerektiren işleriniz için mükemmel ön - arka ağırlık dağılımı ile çekiş performansınız her zaman üst seviyelerdedir.

Alt açıklık
Mahsulünüze zarar vermeden çalışmak istiyorsanız yapmanız gereken yüksek karın altı mesafesine sahip olan "Hattat Ağır Hizmet Traktörü" sahibi olmak.

Uzunluk
Ağır Hizmet Tipi ön ve arka akslar ideal mesafeye konumlandırılarak maksimum çekiş sunulmuştur.

Geniş İz Genişliği Alternatifleri
Her tarla koşullarında, tüm tarla işçiliklerinde çalışmalarınıza olanak sağlayan en ideal opsiyonlu iz genişlikleri sunuyoruz.