Top

Hattat B3000

Hattat Bahçe Serisi uygun boyutsal ölçüleri ve performansı ile bağ ve bahçelerdeki yeni yardımcınız. Ergonomik yapısı konforlu sürüş sağlarken üstün manevra kabiliyeti zahmetsiz ve kolay dönüş imkanı sunar.
Yüksek alt açıklık ve düşük toplam yüksekliği ile sebze ve meyve bahçeleri için ideal çalışma koşulları sağlar.Yüksek kaldırma kapasitesine sahip Bahçe Serisi ekipman seçiminde
alternatiflerinizi arttırır. İleri teknolojiye sahip Perkins motorları ile uygun yol ve tarla hızları elde ederken yakıttan tasarruf edeceksiniz.
Hattat B3000
Hattat B3000Hattat B3000Hattat B3000Hattat B3000Hattat B3000Hattat B3000

Güçlü ve Uzun Ömürlü Perkins
Hattat Traktör Dünya’nın en büyük motor üreticilerinden Perkins’i çiftçilerle buluşturuyor. Tasarım harikası Perkins motorlar, uzun ve sorunsuz kullanım ömrü ile motordan beklediğiniz performans ve kaliteyi kullanıcına sunamakta. Anahtar değmeden yüzlerce saat çalışabilen Perkins, işinize yardımcı, cebinize dost.

Güçlü ve Ekonomik Motor
Yüksek beygir gücü ve tork değerleri sunan motorlar beklentilerinizin ötesinde performans sunuyor. Minimum yakıt tüketimi ve maksimum performans Perkins 3 ve 4 silindirli motorlarında birleşti.

Turbo İntercooler & Stage 3A / 3B
Turbo İntercooler sistem mazotunuzun çok daha verimli yanmasını sağlayarak, düşük yakıt tüketimine katkıda bulunuyor. Stage 3A ve 3B özellikli çevreci motorlarımız düşük yakıt tüketimi ile işinize daha az gaz salınımı ile de geleceğinize yatırım yapıyor.

Geniş Yakıt Hacmi & Hava Filitresi
74 lt yakıt kapasitesi ve ergonomik yakıt deposu ile yakıtınızı ne zaman koyduğunuzu unutacaksınız. Kolay ve çabuk bakım yapılabilen kuru tip hava filtresi ile motorunuzun sesi tozlu ortamlarda bile değişmeden, maksimum performansla çalışacak.

Tam Senkromeçli Yapı
Tam senkromeçli yapısı vites geçişlerinizi kolaylaştırırken, sarmal dişli (helisel dişli)yapısı şanzımanın sessiz çalışmasını sağlıyor.

Vites
Sınıfının üzerinde 12 ileri 12 geri vites ile bahçe işçiliklerinizi daha kolay ve daha seri yapma imkanı sunuyoruz. Hızlandırılmış 16 ileri 8 geri vites ile de yollar sizin için daha kısalır, yakıtta cimridir.

Shuttle Şanzıman
Shuttle (ileri- geri) mekanik kolu tek bir hareket ile traktörün hareket yönünü değiştirmenizi sağlıyor. Bahçe ve sera işçiliklerinde, nakliyede ve yükleme sırasında pratiklik sağlayarak, zamandan ve yakıttan tasarruf etme imkânı sunuyor.

Diferansiyel Kilidi
B 3065 ve B 3080 modellerimizin 12 ileri 12 geri şanzımanda düğmeli diferansiyel kilidi ile tüm tekerlekler ortak hareket ederek, çekiş gücü arttırılıyor.

Daha Perfromaslı Frenleme
Çok diskli ve yağlı tip frenler ile mükemmel frenleme ve güvenli sürüşün keyfini çıkarın. 12+12 vitese özgü 4 tekerden frenleme sistemi küçük bir dokunuşla traktörünüzü durdurmayı kolaylaştırıyor.

Ön Aks
Hattat Tarım’ın kardeş kuruluşu Hema’nın geliştirdiği ve üretmiş olduğu 3 parçadan oluşan ön aks sistemi sizlere kolay, hızlı ve ekonomik bakım imkânı sunuyor. LS (Limited slip-Sınırlı kaymalı) Patinaj önleme sistemi traktörün patinaj durumunda ağırlığın eşit ve aynı anda sağ ve sol tekerlekler arasında dağılımını sağlayarak sürücünün hâkimiyeti çok daha hızlı bir şekilde yeniden sağlamasına yardımcı oluyor. Lastik ebadına göre 40 - 52* dönüş açısı ile daha dar alanda manevra kabiliyeti sunar, zaman ve yakıt tasarrufu sunar.

PTO Devir Seçenekleri
Tüm modellerde standart olarak sunduğumuz ve bağımsız olarak çalışabilen çift hızlı kuyruk mili farklı uygulamalarda size esneklik ve tasarruf sağlıyor. 540 devir ile güç gerektiren uygulamaları yaparken 540E (750) seçeneği ile çok güç gerektirmeyen PTO çalışmalarınızı düşük yakıt tüketimi ile gerçekleştirmenin avantajını kullanacaksınız.

Torku Arttırılmış PTO
Torku Arttırılmış PTO özelliği ile ekstra PTO gücü gerektiren yüksek basınçlı ekipmanlarınızı en düşük yakıt tüketiminde ve en yüksek performansla kullanma fırsatını yakalayın.

Yüksek Kaldırma Kapasitesi & Yardımcı Silindir
Yüksek kaldırma kapasitesi sayesinde bahçecilik segmentinde ihtiyacınız olan tüm ekipmanları kolaylıkla kullanabilirsiniz. Yeni tasarım dıştan silindirli hidrolik lift traktörün zorlanmadan işini yapmasını sağlar.

Hidrolik Lift Ayarları
Pozisyon ayarı istediğiniz derinliği, hassasiyet ayarı, toprak sertlik hassasiyetini ayarlıyor ve size daha verimli çalışma imkanı sunuyor.

Kolay Ekipman Kontrolü
Tek bir düğme ile ekipmanınızı kumanda ederek, derinlik ve hassasiyet ayarlarınızı değiştirmeden aynı işinize devam edebilmenin tadını çıkarın.

Ayarlı Yan Askı Kolları
Kolay ayarlanabilir yan askı kolları ile zahmetsizce tarla çalışmalarınızı yapabilirsiniz.

Hidrolik Çıkış
4’lü hidrolik çıkışı yüksek donanımlı ekipmanlarınızla rahatlıkla çalışmanız için Hattat Bahçe serisinde...

Çok Fonksiyonlu Sabit & Ayarlı Çeki
İster sabit ve ister ayarlı pehlivan çekiyi ayrı ayrı yada birlikte kullanabilirsiniz.Ayarlı pehlivan çekinin şasesine verilen özel eğim sayesinde özellikle şaftlı ekipmanlar da sıra başında daha rahat ve keskin dönüş imkânı ile kesintisiz çalışmak mümkündür.

Konfor ve Kontrol
Ayarlanabilir sürücü koltuğu, tarla ve yol kullanımlarında evinizdeki konforu aratmaycak. Her türlü ekipman ve tarla şartında mükemmel görüş açısı ile işlerinizi kolaylaştıracak.

Kolay Vites Geçişleri
Kolay geçişli ve ergonomik şekilde tasarlanan vites kolları hem kullanıcısını yormaz hem de oturuş pozisyonunda sizi rahatsız etmez.

Ergonomik Kumanda Kolları & Kullanımı Kolay Gösterge Paneli
Tüm fonksiyonlarını kolayca kontrol edebileceğiniz, kullanımı kolay ve ergonomik çok fonsiyonlu gösterge paneli traktöre hakimiyetinizi arttıracak.

Ayarlı Direksiyon
Ayarlanabilir direksiyon ile direksiyonun yüksekliğini sürüş pozisyonunuza ve çalışma koşullarınıza göre ayarlayabilir işlerinizi yorulmadan yapabilirsiniz.

Katlanabilir Sinyaller
Sinyaller,çarpma durumlarında kendiliğinden içe doğru katlanarak dar alanlarda rahat çalışma imkanı sunar, lambalar korunmuş olur.

Katlanabilir Rops
Katlanabilir rops ile yolda traktörünüzü güvenle kullabilir bodur ağaçların bulunduğu veya alçak alanlarda ropsu katlayarak rahat bir şekilde çalışabilirsiniz.

Askı Tip Pedallar
Sürüş pozisyonuna göre en uygun şekilde yerleştirilmiş yumuşak pedallar, kullanım süresince sürücüyü yormayan bir ergonomiye sahip.

Kusursuz Ağırlık Dağılımı
Türk mühendislerinin Türkiye koşullarına göre tasarladığı mükemmel ağırlık dağılımına sahip Hattat Bahçe serisi üstün çekiş gücü ile hizmetinizde.

Ektra Çekiş Gücü İçin
Çalışma şartlarına göre ekstra ağırlıklarla çekişi artırma imkanı sunan Hattat Bahçe serisi toplam traktör ağırlığı ile büyük avantaj sunar.

Yüksek Alt Açıklık
Bahçe işlerinde ürünlerinize zarar vermeden çalışmalarınızı gerçekleştireceğiniz yüksek karınaltı mesafesi ile iş veriminiz yükselecek.

Dar Alanlarda Verimli Çalışma
Dar yapısı ile bağ ve bahçelerdeki sıkışık bölgelerde rahatça çalışmanın keyfi bir başka. Dengeli ağırlık dağılımı ile engebeli arazilerde maksimum tutunma yine onda.

Uzunluk
Uygun aks arası mesafesi ve dengeli ağırlık dağılımı ile Hattat Bahçe serisi mükemmel çekiş ve tutunma imkanı sunuyor.

Yükseklik
Alçak yapısı sayesinde bahçelerinizdeki ağaçlara, dallara ve meyveye zarar vermeden çalışabilirsiniz.

İz Genişliği
Farklı iz genişliği opsiyonu sunan Hattat Bahçe serisi ile farklı ürün ve uygulamalarınız için en uygun iz genişliği seçeneklerini elinizin altında bulmak bir başka.