Top

Hattat C3000

Hattat Compact Serisi çiftçilerimizin tüm ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlandı. Yüksek performansı ve boyutları hem tarla hem de bahçede çalışmak için idealdir.

Maksimum perfrormansı düşük yakıt tüketimi ile birleştiren Perkins motorları mükemmel çekiş sunar. Geniş hız aralığı ile tarımsal faaliyetlerinizi ve nakliye uygulamalarınızını daha kısa sürede tamamlayacaksınız.
Hattat C3000
Hattat C3000Hattat C3000Hattat C3000Hattat C3000Hattat C3000Hattat C3000

Güçlü ve Uzun Ömürlü Perkins
Hattat Compact Traktörler,Teknolojisi ve kalitesi ile Dünyaca bilinen Perkins motorları ile Türkiye sahnelerinde boy gösteriyor. Perkins motorları, uzun kullanım ömrü ve yüksek performansıyla motorun yeni tanımını oluşturuyor. Bakım ihtiyacı olmadan,yüzlerce saat sorunsuzca çalışabilen Perkins motorları,işlerinizde yardımcı ve ekonomiktir.

Performans ve Ekonomi Bir Arada
Yüksek güç gerektiren işlerde bile maksimum performans ile çalışan motorlarımız, bahçede, tarlada ve taşımacılıkta sorunsuz çekişi garanti ediyor. Perkins 3 silindirli motorlara sahip Hattat Compact Serisi daha verimli yakıt tüketimi ile tercih sebebiniz olacak.

Hem Çevre Dostu Hem Yüksek Performanslı
Yakıtın daha verimli yanmasını sağlayarak yakıt tüketimini azaltan Turbo İntercooler sistem, motorun yüksek performansla çalışmasına da katkıda bulunur. Euro 3 özelliğe sahip motorlar, daha ekonomik ve çevreye karşı daha duyarlı.

Geniş Yakıt Deposu & Kuru Tip Hava Filitresi & Kompresör
Yeniden tasarlanan, kapasitesi 70 lt olan, engebeli arazide dahi rahat çalışma fırsatı sunan, kolay mazot dolumu özellikli yakıt deposu ile işiniz de içiniz de rahat. Kilitlenebilir depo kapağı ile yakıtınızı emniyete alıyoruz.

Tam Senkromeçli Şanzıman
Tam senkromeçli yapı vites geçişlerini kolaylaştırır, sarmal dişli (helisel dişli) yapısı da şanzımanın sessiz çalışmasını sağlar.

Vites
Tarla işlerinizi daha güvenli ve daha hızlı gerçekleştirebileceğiniz, en uygun hız kademeleri sunan 12 ileri 12 geri vites ile tüm çalışmalarınız keyife dönüşüyor. Hızlandırılmış 16+8 vites ile yollar sizin için kısalır, yakıtta tasarruf sağlar.

İleri ve Geri Yönde Kolay Hareket
12 ileri 12 geri vites seçeneğinde sunulan shuttle (ileri- geri) mekanik kolu ile tek bir kolla hareket yönünüzü tersine çevirip,nakliye ve tarla işlerinizi daha kolay gerçekleştirir, zaman ve yakıttan tasarruf sağlarsınız.

Diferansiyel Kilidi
C 3065 ve C 3080 modellerimizde bulunan düğmeli diğer modellerimizde mekanik kumandalı 4x4 diferansiyel kilidi traktörün dengesi bozulduğunda tüm tekerleklerin ortak hareket etmesini sağlarak traktörüzün hızını ve yönünü koruyarak hakimiyeti kaybetmenizi engeller.

Daha Etkili Frenleme
Mükemmel frenleme sunan çok diskli ve yağlı hidrolik frenler ile can ve mal güvenliğiniz emin ellerde. C 3065 ve C 3080 modellerde düğmeli 4WD 4 tekerden frenleme sistemi ile daha etkin frenleme sizi bekliyor.

Bakımı Kolay Ön Aks Sistemi
Hattat Tarım gibi Hattat Holding çatısı altında bulunan Hema A.Ş.tarafından geliştirilen ve üretilen 3 parçalı ön aks sistemi hızlı ve ekonomik bakım imkanı sunmaktadır.

  • LS (Limited slip-Sınırlı kaymalı) Zorlu arazi koşullarında ve dik yokuşlarda ,patinaj önleme sistemi ile traktör ağırlığı her tekere anında ve eşit şekilde dağıtılarak, denge korunur, devrilme önlenir.

  • Lastik ebadına göre 40 - 520 dönüş açısı ile daha dar alanda manevra kabiliyeti sunar, zaman ve yakıt tasarrufu sunar.

PTO Devir Hızları
Çift hızlı kuyruk mili tüm modellerde ( C 3050’de sadece 540 ) standart olarak sunulur ve bağımsız olarak çalışır. 540 devir opsiyonunu güç gerektiren uygulamalarınızda, 540E (750)devir opsiyonunu çok güç gerektirmeyen PTO uygulamalarınızda kullanarak verimliliğinizi arttırır, yakıttan tasarruf edersiniz.

Güçlü PTO
Güç gerektiren ekipmanlarınızla, daha az yakıt tüketerek maksimum performansla çalışmak için torku arttırılmış PTO özelliğimiz ile 50 hp modellerimizde dahi hiç zorlanmadan tüm ekipmanları kullanabilirsiniz.

Güçlü Hidrolik Kollar & Dıştan Silindirli Lift
Dünya markası HEMA ENDÜSTRİ A.Ş. nin tasarladığı, Ar&Ge mühendislerimizin geliştirdiği dıştan silindirli ve kaldırma kapasitesi 3.000 kg ( C 3065 ve C 3080 modellerde ) olarak tasarlanan yeni lift ile daha sorunsuz ve güvenli çalışma imkânı sunuyoruz. Ayrıca her iki askı kolunda bulunan ayarlama mekanizmaları ekipmanları doğru kullanmanıza yardımcı olacaktır.

Hidrolik Lift Fonksiyonları
Toğrağınızın sertliğine göre pozisyon ve derinlik ayarı yapabileceğiniz hidrolik sistem size ekipmanınızla daha verimli çalışma imkanı sunuyor.

Tek Düğmeyle Sabit Çalışma Ayarları
Tek bir düğme ile ekipmanınızı kumanda ederek sırabaşlarında derinlik ve hassasiyet ayarılarını değiştirmeden işinize devam etmebilmenin keyfini çıkarın.

Hızlı ve Pratik Ekipman Değişimi
Kolay ayarlanan yan askı kolları ekipman değişikliğini ve tarla işçiliklerini kolaylaştırıyor. Kabinin arkasında bulunan ELC koluda ekipman bağlama ve sökme işlerinizi daha seri yapmanızı sağlar.

Hidrolik Çıkış & Hidrolik Ortakol
Kabinli Lüks modellerde standart 4 adet hidrolik çıkış ve Hidrolik Ortakol sayesinde günümüz teknolojisine uygun tüm ekipmanları rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Dayanıklı Sabit & Ayarlı Çeki
İster sabit ve ister ayarlı pehlivan çekiyi ayrı ayrı yada birlikte kullanabilirsiniz. Ayarlı pehlivan çekinin şasesine verilen özel eğim sayesinde özellikle şaftlı ekipmanlar da sıra başında daha rahat ve keskin dönüş imkânı ile kesintisiz çalışmak mümkündür.

Maksimum Konfor Maksimum Hakimiyet
Konforu ile kendinizi evinizde hissedeceğiniz, ayarlanabilir özelliği ile kullanım koşullarınıza göre değiştirebileceğiniz sürücü koltuğu, tarla ve nakliye işlerinizde sizi yormaz. Mükemmel bir şekilde konumlandırılan sürücü koltuğu size ekipmanınızın kontrolünü kolaylaştıran geniş görüş açısı sunar.

Ergonomik Vites Kolları
Ergonomik tasarımı ile kavramanızı kolaylaştıran vites topuzları, platform içindeki konumuyla da rahat ve keyifli bir kullanım sunuyor.

Kumanda Kolları & Gösterge Paneli
Kullanımı kolay ve ergonomik çok fonsiyonlu gösterge paneli ile traktörünüzün tüm fonksiyonları gözünüzün önünde.

Ayarlanabilir Direksiyon
Konforunuz için tasarlanan ayarlı direksiyon ile direksiyonun yüksekliğini sürüş pozisyonunuza göre ayarlayabilir işlerinizi yorulmadan yapabilirsiniz.

Kullanımı Kolaylaştıran Pedallar
Sürücünün konforu düşünülerek en uygun konuma yerleştirilen askı tip pedallar, kullanımı kolaylaştırırken yumuşaklığı da sürücünün uzun saatler yorulmadan çalışmasına yardımcı olur.

Fonksiyonel Saport & Modern Radyatör-Hava Filtresi

Ön Saport içine gizlenmiş rahat bakım imkanı sunan Akü. Traktör stop edildiğinde elektrik devresinin tamamen kapatılmasını sağlayan devre kesici ile traktörünüzü güven altına alabilirsiniz.
2 kat daha güçlü filtreleme imkânı, servis sıklığını en aza indiren Powercore hava filtresi Compact serilerinde standart olarak sizlere sunulmaktadır.

Mükemmel Ağırlık Dağılımı
Türkiye koşulları göz önüne alınarak tasarlanan Hattat Compact serisinin benzersiz ağırlık dağılımı zorlu koşullarda bile segmentinde maksimum çekiş sunuyor.

Daha Yüksek Çekiş Performansı
Çalışma şartlarınıza göre ihtiyacınız olan ön ve arka ağırlıkları dengeleyerek maksimum verim, minimum masraf yapabilirsiniz.

Alt Açıklık
Yüksek karınaltı mesafesi ile ürünlerinize zarar vermeden işlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Uzunluk
Hattat Compact serisinin geniş aks arası mesafesi ağırlığı ön ve arka kısım arasında benzersiz şekilde dağıtarak üstün çekiş gücü sağlıyor.

İz Genişliği Opsiyonları
Farklı iz genişliği opsiyonu ile uygulamalarınız için en uygun alternatifi sunuyoruz.