Top

T4000

Zorlu çalışma koşullarında sunduğu maksimum performans ile Hattat Tarla serisi çiftçilerimizin hizmetindedir.

Kalitesi ve uzun ömrü ile bilinen Perkins motoru maksimum performans üretirken yakıtta ekonomi sağlar. Uzun dingil arası mesafesi mükemmel ağırlık dağılımı sağlarken çekiş gücünü arttırır. Farklı vites seçenekleri tarla, yol ve nakliye çalışmalarınız için en uygun hızları sunar.

T4000
T4000T4000T4000T4000T4000

Güçlü ve Uzun Ömürlü Perkins
Teknolojik ve kaliteli Perkins motoru, Türkiye ve Dünya pazarının gözdesi. Yüksek performans ve sorunsuz kullanım Perkins motorlarında birleşti. Bakım maliyetlerinizi minimize eden Perkins motorları anahtar değmeden yüzlerce saat kusursuzca çalışır.

Maksimum Performans - Minimum Yakıt Tüketimi
Hattat 4000 serisi traktörlerde günümüzün en son teknolojiye sahip motorlarından biri olan Perkins motorları kullanılıyor.Tüm devirlerde canlı olan motorlar, yüksek beygir gücü ve tork gerektiren uygulamalarınızda maksimum performans sunuyor.

Yüksek Performanslı Çevreci Motorlar
Mazotun daha verimli yanmasını sağlayan Turbo İntercooler sistem daha az yakıt tüketerek, kullanım maliyetlerinizi minimize ediyor. Stage 3A özellikli motorlar performansından ödün vermeden çevreyi korumaktadır.

Geniş Yakıt Kapasitesi & Bakımı Kolay Hava Filitresi
125 litrelik geniş ve ergonomik yakıt depo hacmi ile uzun ve kesintisiz bir çalışma sizi bekliyor. Bakımı kolay kuru tip Powercore hava filitresini pratik ve hızlı şekilde temizleyerek motor performansınızı arttırabilir, daha uzun süre maksimum performans elde edersiniz.

Tam Senkromeçli Vites Kutusu
Transmisyonun sarmal dişli (helisel dişli) yapısı sessiz çalışmayı sağlarken, tam senkromeçli yapı vites geçişlerinizi kolaylaştırıyor. 4090, 4100 ve 4110 modellerde opsiyonel Debriyaj ve PTO Hi-Shift özelliği ile zahmetsiz, konforlu kullanım imkanı sunarız.

Geniş Hız Seçenekleri
Yeni 24 ileri 24 geri vites ile tarla işçilikleriniz daha kolay, daha hızlı ve daha düşük yakıtlı hale getirildi. 4075 ve 4080 mdellerde 12 ileri 12 geri vites nakliye ve tarım uygulamalarınız için en uygun hız seçeneklerini sunuyor.

İleri ve Geri Kolay Vites Değişikliği
Direksiyon altı Shuttle(ileri- geri) ünitesi ile nakliye, yükleme ve tarla işleriniz sırasında traktörünüzün ilerleme yönünü kolayca değiştirerek zamandan ve yakıttan tasarruf edersiniz.

Diferansiyel Kilidi
Düğmeli 4x4 ve diferansiyel kilidi ile tüm tekerlekler ortak hareket eder,üstün çekiş gücü ve konforlu sürüş sağlanır.

Kontrol Sizde
Çok diskli ve yağlı tip frenler, mükemmel frenleme ve güvenli sürüş sağlar. 24 ileri 24 geri ve 12 ileri 12 geri vites (Düğmeli 4WD) opsiyonuna özgü 4 tekerden frenleme sistemi ile ekipman ve nakliye işlerinizde kendinizi daha güvende hissedeceksiniz.

3 Parçalı Ön Aks Sistemi
Hattat Holding’in bir kuruluşu olan Hema’nın geliştirdiği ve üretmiş olduğu, kolay ve hızlı bakım sunan 3 parçadan oluşan ön aks sistemi, bakım giderlerinizi minimuma indirir.

LS (Limited Slip-Sınırlı Kaymalı) Patinaj önleme sistemi zorlu yol ve hava koşullarında motor torkunun her tekerleğe eşit olarak aktarılmasını sağlayacak,tarla ve yolda traktörün tutunma kabiliyetini arttıracak

2 Farklı PTO Hızı İle Verimli Çalışma
Hattat Tarla serisinin tüm modellerinde standart olarak sunduğumuz ve bağımsız olarak çalışabilen çift hızlı kuyruk mili farklı tarla uygulamalarınızda size kolaylık sağlarken,tasarruf etmenize yardımcı olur. 4090, 4100 ve 4110 modellerde PTO çalışması düğme ile sağlanır.

540 devir seçeneğini güç gerektiren uygulamalarınızda, 540E (750) seçeneğini çok güç gerektirmeden yakıt tasarrufu sağlayan PTO çalışmalarınızda kullanarak veriminizi arttırır, tasarruf edersiniz. T 4110 modelde 540 ve 1000 PTO seçeneği bulunuyor.

Güçlü Hidrolik Kollar
4.500 kg gibi yüksek kaldırma kapasitesi sayesinde tarla segmentinin donanımlı, güç gerektiren ekipmanları ile çalışmak kolaylaşıyor. Yardımcı silindirlerle hidrolik liftin performansı daha da arttırılıyor ve tüm ekipmanlarla maksimum performansla çalışma imkanı sunuluyor.

Verimi Arttıran Hidrolik Ayarlar
4090, 4100 ve 4110 modellerde hidrolik hız ayarı, kaldırma yüksekliği, toprak altı ve toprak üstü hassasiyet, yolda taşıma ile derinlik ayarı düğme ile bir kez yapılmakta, bundan sonrası traktörünüzün işi. Pozisyon ayarı ile istediğiniz derinliği, hassasiyet ayarı ile de toprak sertlik hassasiyetini ayarlamanıza yardımcı hidrolikler iş verimliliğinizin yeni sebebi. Tohum yatağı hazırlama ve ekim işlemleri fonksiyonel ayarlar ile daha kolay.


Kolay Ekipman Yönetimi
Oto lift tek düğme ile derinlik ve hassasiyet ayarlarınızı değiştirmeden ekipmanınızı kolay kumanda etmenizi mümkün kılar.

Pratik Ayarlanan Yan Askı Kolları
Kolay ayarlanabilen dört köşe boru tip yan askı kolları uygulamalarda kullandığınız ekipmanların değiştirilmesinin, ayarlarının daha hızlı olması anlamına geliyor. Boru tip özellik sayesinde dişli yapılı gergilerde karşılaşılan sorunlar yaşanmaz.

Hidrolik Çıkış
4’lü ve 8’li hidrolik çıkışlar ileri teknolojiye sahip ekipmanlarınızı rahatlıkla kullanma avantajı sunuyor. Hidrolik çıkışları modellere göre değişmektedir. 4090, 4100 ve 4110 modellerde kilitlemeli basınç imkanı vardır.

Sağlam Çeki Sistemi
Dayanıklı çeki sistemine sahip Hattat Tarla serisi size tarla ve yolda sorunsuz çekiş sunuyor. Ayarlı çeki sistemi opsiyonu ile eğimli yollar ve arazilerde sürüş yapmak sizin için daha güvenli.

Maksimum Konfor - Mükemmel Görüş Açısı
Konforlu ve ayarlanabilir sürücü koltuğu ile uzun çalışma saatleri boyunca yorulmayacak, geniş sürücü kabini ile hep hayalini kurduğunuz ferah ortamı yakalayacaksınız. Mükemmel görüş açısı ile her türlü ekipmanla çalışmanız kolaylaşacak.

Ergonomik Vites Kolları ile Keyifli Sürüş
Ergonomik şekilde tasarlanan ve kolay vites geçişleri sunan vites kolları ile uzun çalışma saatlerinde bile yorulmadan çalışmanın tadına varın. Vites kollarının konumu sizi rahatsız etmez konforlu bir çalışma alanı sunar.

Kontrolü Kolaylaştıran Kumanda Kolları ve Gösterge Paneli
Kullanıcı dostu ve şık tasarımlı gösterge paneli ile traktöre ait her detayı rahatlıkla kontrol edebilirsiniz.

Konforlu Sürüş İçin Ayarlı Direksiyon
Ayarlanabilir direksiyon yüksekliğini sürüş pozisyonunuza göre ayarlama imkanı sunarken, kullanımı kolaylaştıran ergonomik tasarımı büyük bir güce yön vermenin keyfini yaşatacak.

Yumuşak Pedallar İle Kolay Kullanım
Kullanıcısını yormayacak şekilde dizayn edilen yumuşak askı tip pedallar, sürüş pozisyonuna göre en uygun şekilde yerleştirilmiştir. Yerli ürünlerde bir ilk olan HİDROLİK DEBRİYAJ ile traktör kullanımı hiç bu kadar kolay, rahat ve konforlu olmamıştır.

Performansı Arttıran Ağırlık Dağılımı
Türk mühendislerimizin kusursuz tasarımı sonucunda mükemmel ağırlık dağılımına sahip Hattat 4000 serisi ile üstün çekiş ve maksimum verimlilik elde edeceksiniz.

Ön ve Arka Ağırlıklar
Beklentilerinizin tüm karşılığı onda… Ektra güç gerektiren işleriniz için mükemmel ön - arka ağırlık dağılımı ile çekiş performansınız her zama üst seviyelerdedir.

Alt Açıklık
Mahsulünüze zarar vermeden çalışmak istiyorsanız yapmanız gereken yüksek karın altı mesafesine sahip olan "Hattat Tarla Traktörü" sahibi olmak.

Uzunluk
Hattat Tarla serisi modellerinde mükemmel ağırlık dağılımı sağlayan geniş aks arası mesafesi maksimum çekiş sunar.

Geniş İz Genişliği Alternatifleri
Farklı iz genişliği ile Hattat 4000 serisi, çalışmalarınız için en ideal opsiyonu sunuyor.