Top

Valtra A5

Valtra A serisi üstün performansı ile çiftçilerin tarladaki en büyük yardımcısıdır. Teknoloji ve kalitesi ile bilinen Agco Power motorlar sayesinde ileri teknolojiye sahip ekipmanlarınızı maksimum performans ile kullanırken yakıttan tasarruf edeceksiniz.

Valtra A serisi geniş vites seçenekleri ile çalışmalarınız için en uygun hız aralığını yakalayacaksınız.

Valtra A5
Valtra A5Valtra A5Valtra A5Valtra A5Valtra A5

Yüksek Perfrormas ve Uzun Ömürlü Agco Power
Valtra A serisi güçlü, sağlam ve güvenilir motor markası olan Agco Power motoru ile bütünleşti. Gücü ve kaliteyi şimdi Valtra A serisi ile sunulan Agco Power motorlarla yaşayın. Uzun kullanım ömrü ve rakipsiz performansı ile motor beklentileriniz yükselecek. Yağlı motor bloğu, maksimum güçle çalıştığında bile motor bloğunun ısınmasını önler, daha uzun süre yüksek performans sunar, bakım maliyetlerini minimize eder.

Maksimum Güç ve Ekonomi Bir Arada
Valtra A serisi ile yüksek güç ve tork gerektiren işlerde, zorlu arazi koşullarında kendinizi daha güçlü hissedeceksiniz. Nakliye ve tarla uygulamalarınız, Onun yüksek çekiş gücü sayesinde çok daha rahat ve kullandığı yakıt ile çok daha ekonomik.

Çevre Dostu Ekonomik Motorlar
Yanma kabiliyetini arttıran Turbo İntercooler sistem sayesinde motorunuz yüksek perfromansa daha az yakıt tüketerek ulaşır ve yakıt ekonomisi sağlar.Çevreye dostu Stage 3A özellikli motorlarımız doğayı korurken, işletme maliyetlerinizi minimize eder.

Ergonomik ve Geniş Hacimli Yakıt Tankı & Benzersiz Tasarımlı Hava Filitresi
Geniş hacimli yakıt deposu kesintisiz ve uzun çalışma imkanı sunuyor. Hava filitresinin benzersiz tasarımı ilk filitreden kaçan küçük toz ve parçaları emniyet filitresi ile motordan uzaklaştırılacak size daha performanslı bir motor sunacak. Kolay bakım yapılan kuru tip hava filitresi motora daha kaliteli hava girmesini sağlayarak daha verimli bir yanma sağlıyor.

Uzun Ömürlü Vites Kutusu
Sadece vites sisteminin yağlanması için tasarlanan yağ filitresi, sistemin sürekli yağlı kalmasını sağlayarak vites geçişlerini kolaylaştırıyor ve daha uzun kullanım ömrü sunuyor.

İşinize En Uygun Vites Seçenekleri
16 ileri 8 geri ve 12 ileri 12 geri vites opsiyonları ile sunulan Valtra A serisi ile tarım ve nakliye işlemleriniz için en uygun tarla ve yol hızlarını elinizin altında bilin.

Mekanik Shuttle Şanzıman
Zekice tasarlanmış Shuttle sistemi ile sürüş yönünüzü tek bir kolla tersine çevirip, tarım ve nakliye uygulamalarınızı daha rahat gerçekleştirebilir, yakıttan tasarruf edersiniz.

Maksimum Direksiyon Kontrolü
12 ileri 12 geri vites opsiyonunda bulunan düğmeli 4x4 ve diferansiyel kilidi tüm tekerleklerin ortak hareket etmesini sağlar, çekiş gücünü artırarak konforlu sürüş imkanı sunar.

Yüksek Performanslı Hidrolik Fren
Çok diskli ve yağlı tip frenler ile mükemmel frenleme ve güvenli sürüş sağlıyor. 12 ileri 12 geri vites opsiyonuna özel otomatik devreye giren 4x4 sistemi fren pedalına tek dokunuşta devreye giriyor, size daha güvenli sürüş ve iş yapmanın keyfini çıkarmak kalıyor.

Üç Parçalı Ön Aks Sistemi
Hema tarafından geliştirilen ve üretilen, kolay ve hızlı bakım sunan 3 parçadan oluşan ön aks sistemi, bakım giderlerini minimuma indirir.

LS (Limited Slip-Sınırlı Kaymalı) patinaj önleme sistemi ile sağ ve sol tekerlekler arasında tork dağılımını sağlayarak tarla ve yolda dengeyi arttırır, traktörünüzün 4 tekerininde eşit ve aynı anda çalışmasını sağlayarak gerçek 4x4 özelliği sunar.

Çift Devirli Kuyruk Mili
Traktörün en önemli fonksiyonlarından olan kuyruk mili iki farklı hız seçeneği ile tarla uygulamalarınızda esneklik sunmaktadır. 540 devir seçeneğini kulllanarak güç gerektiren uygulamalarınızı 540E (750) seçeneğini kullanarak çok güç gerektirmeyen PTO çalışmalarınızı gerçekleştirir, çalışma veriminizi arttırırsınız.

Güçlü Hidrolik Kollar & Gücü Arttıran Yardımcı Silindir
Yüksek kaldırma kapasitesi tarla segmentinin donanımlı, güç gerektiren ekipmanları ile zorlanmadan, mükemmel performansla çalışmanızı sağlıyor. Traktörünüzün performansını arttırmak üzere tasarlanan yardımcı silindir, kaldırma kapasitesini arttırırak çalışma koşullarının gerektirdiği gücü size sunuyor.

Ekipman Performansını Arttıran Oto Lift
Yan askı kolları kolay ayarlanarak sizi yormaz,tarla çalışmalarınızı hızlandırır ve kolaylaştırır. Teleskopik tipteki hidrolik kollar, rahat ve pratik ekipman değişikliğinin yeni sebebini oluşturuyor.

Ayarlı Yan Askı Kolları ve Teleskopik Hidrolik Kollar
Yan askı kolları kolay ayarlanarak sizi yormaz,tarla çalışmalarınızı hızlandırır ve kolaylaştırır. Teleskopik tipteki hidrolik kollar, rahat ve pratik ekipman değişikliğinin yeni formülünü oluşturuyor.

Avantajlı Hidrolik Çıkışlar
8’li hidrolik çıkış avantajı ile ileri teknolojiye sahip ekipmanlarınızı rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Güçlü Çeki Sistemi
Valtra A serisinin sahip olduğu dayanıklı çeki sistemi tarla ve yolda sorunsuz bir çekişi garanti eder. Sağlam yapısı engebeli yol - arazide daha güvenli bir sürüş sunar.

Mükemmel Hakimiyet ve Maksimum Konfor
Ayarlanabilir sürücü koltuğunu kendi sürüş konforunuza göre ayarlayarak, uzun çalışma saatlerinin yorgunluğunu hissetmeyin, çalışmalarınızı keyfe dönüştürün. Daha iyi hakimiyet için tasarlanan yüksek sürücü koltuğu mükemmel görüş sağlayarak benzersiz yol ve ekipman kontrolü sunuyor.

Ergonomik Vites Kolları
Uzun çalışma saatleri boyunca ergonomik tasarımı ile kullanıcısını yormayan vites kolları, kolay vites geçişleri sunar ve konumu ile sürüyü rahatsız etmez, konforlu bir çalışma ortamı sağlar.

Kullanımı Kolay Kumanda Kolları ve Ergonomik Gösterge Paneli
Kullanıcı dostu ve ergonomik gösterge paneli tüm fonksiyonlara hakimiyetinizi kolaylaştırıyor, şık tasarımı ile traktörünüze ve çalışmalarınızı farklı bir ruh katıyor.

Daha Konforlu Sürüş İçin Ayarlı Direksiyon
Ayarlı direksiyonu kullanarak sürüş konforunuza göre yükseklik ayarını yapabilir, geniş direksiyon simidi ile de traktörüze daha iyi yön verebilirsiniz.

Yumuşak Pedallar
Kullanım kolaylığı sağlayan yumuşak askı tip pedallar uzun çalışma saatleri boyunca kullanıcısını yormaz.

Kusursuz Ağırlık Dağılımı
Mükemmel ağırlık dağılımı yüksek donanımlı ekipmanlarla bile maksimum çekiş performansı sunuyor.

Ön ve Arka Ağırlıklar
Valtra A serisinin rakiplerine göre sahip olduğu traktör ağırlığı avantajına, ektra ön ve arka ağırlıklar kullanarak daha da arttırın, daha yüksek perfromanslı çekiş ve tutunma elde edin.

Alt Açıklık
Yüksek karınaltı mesafesi ile ürünleriniz zarar görmez, daha verimli çalışırsınız.

Kusursuz Çekiş Sunan Uzunluk
Mükemmel ağırlık dağılımı sayesinde size maksimum çekiş sunan Valtra A serisini tercih edin.

Alternatiflerle Dolu İz Genişliği
12 farklı iz genişliği sunan Valtra A serisinden değişik uygulamalarınız için en uygun alternatifi seçin, yüksek verim elde edin.