Top

S4

Yüksek verimlilik, birinci sınıf çalışma ve kaliteli işçilik Valtra S serisinde buluştu. S serisinin sahip olduğu Agco Power motorlar kullanıcısına profesyonel çiftçilik desteğini, minimum işletme maliyeti ile sunar.

Ergonomik AVT şanzıman sürücüsüne otomatik ve manuel vites seçeneklerini bir arada kullanma imkânı sağlar.

S4
S4S4S4S4S4S4

Yüksek Perfrormas ve Uzun Ömürlü AGCO POWER
Yüksek çekiş gücünü düşük devirlerde yakalayan AGCO POWER motorlar güçleri ve üstünlükleri ile kullanıcısını büyülüyor. Uzun ömürlü AGCO POWER motorlar Çift Turbo özelliği sayesinde daha güçlü, düşük yakıt tüketimi ile daha ekonomik. Yağlı motor bloğu motorun ısınmasını önleyerek daha uzun bir motor ömrü ve daha yüksek motor performansı sunar.

Gücün Yeni Sırrı
LOW IDLE (DÜŞÜK ROLANTİ) : Maksimum tork ve güç gerektiren uygulamalarda düşük rolenti hızı ile üstün ve benzersiz performans, düşük yakıt tüketim kombinasyonuyla Valtra S serisinde birleşti. Zorlu işlerde gösterdiği performans sizi Valtra S sahibi olmaya davet ediyor. Normal motorlara göre % 20 daha düşük olan ortalama piston hızı motordan maksimum verim elde edilmesini sağlarken, ıslak silindir gömlekleri kullanım ömrünü uzatır.

Yakıtı Verimli Kullanan Çevreci Motor
Yılların tecrübesinin başarılı bir tasarımla harmanlaması sonucu oluşan Common rail motorlar, yakıtı verimli kullanarak, daha az yakıtla daha yüksek performans sunar. Commom Rail motorlar ,zorlu hava ve çalışma koşullarında performansından taviz vermeden çalışır ve düşük devirlerde yüksek torka ulaşır. Valtra S serisinin sahip olduğu Common Rail motorlar zorlu işlerle başa çıkma gücünün yeni simgesi

Stage4 / Tier4F Motor
Özel emisyon sistemi ile Valtra S serisi egzos gazının çevreye zararlı birleşenlerini AdBlue ile tepkimeye sokarak, zararsız hale dönüştürür. Çeverci motorlar performansından taviz vermeden, ekonominize ve çevreye katkı sağlar.

Performans Sunan Elektronik Motor Yönetim Sistemi
Elektronik motor yönetim sistemi motorun maksimum verimlilikle çalışmasını sağlarken yakıt tüketimini azaltır,zorlu çalışma koşullarında bile performansından ödün vermez.

Viskos Fan
Viskoz fan, doğrudan tahrikli fan sistemine göre %50 daha az güç kullanarak, yakıt tasarrufu sağlar, zorlu hava koşullarında soğutma suyunun sıcaklığını sabitleyerek, motordan maksimum performansla yararlanma imkanı sunar.

Transport Boost ve Sigma Power
Güç artış özelliği sayesinde traktörün motoru zorlanma durumunda gücünü otomatik olarak arttırır. Ve zorlanma geçtikten sonra otomatik olarak eski gücüne geriye döner. Transport Boost (Nakliye Güç Artışı) ile yol vitesinde güç artışı sağlanırken, Sigma Power ile kuyruk milinde güç artışı sağlanır. Boost özelliği sayesin 30 HP ye kadar güç artışı sağlanabiliyor.

İleri ve Geri Yönde Hareketi Kolaylaştıran Power Shuttle
Power Shuttle sistemi direksiyonun yanına yerleştirilmiştir, kullanımı kolay ve ergonomiktir. Nakliye çalışmaları ve zorlu arazi koşullarında traktörün ileri ve geri yönde hareketini kolaylaştıran Power Shuttle pratiklik sağlar ve keyifli bir sürüş sunar.

Ergonomik ve Geniş Hacimli Yakıt Tankı & Kuru Tip Hava Filitresi
630 litrelik geniş hacimli yakıt deposu, kesintisiz çalışma imkanı sunarken, ergonomik yapısı sayesinde kolay dolum yapabilirsiniz. Stage 4 özellikli motorlar, üstün perfromans, daha güçlü daha çevreci.Hızlı ve kolay bakım yapılabilen kuru tip hava filitresi ile motorunuz tozlu ortamlarda bile maksimum performansla çalışır

Hızın Size Bağlı Olduğu Vites Seçenekleri
AVT (Agco Variable Transmission) Yüksek güçteki traktörlerde Avrupa’da uzun yıllardır kullanılan çok başarılı bir şanzımandır. Sürekli değişken hızlı şanzıman diye adlandırabileceğimiz sistemde tarlaya girdiğinizde A, yola çıktığınızda B moduna alıyorsunuz. Gerisi gaz pedalına ne kadar bastığımızla ilgilidir.

Hem İleri Hem Geri Yönde Konforlu Kullanım
Hem ileri hem de geri kullanımı bir arada sunan TwinTrac özelliği ile hem arka, hem de ön ekipman kullanımınızı gerçekleştirebilir, daha az enerji harcayarak, uygulamalarınızı tamamlayabilirsiniz.

Maksimum Güvenlik İçin
Yağ banyolu ve çok diskli frenler mükemmel frenleme sunar. Sağ ve sol olmak üzere iki pedaldan oluşan fren sistemindeki pedallar birlikte devreye sokularak sürüş freni olarak kullanılabilir ya da ayrılarak yönlendirme (direksiyon) frenleri olarak ayrı ayrı fren olarak kullanılabilir.

Ön Aks Diferansiyel Kilidi
Diferansiyel kilidi elektro hidrolik olarak kontrol edilir ve ön tekerleklerin fren performnasını arttırarak maksimum direksiyon hakimiyeti ve daha güvenli sürüş sağlar.

Zorlu Arazi Koşullarında Maksimum Konfor Sunan Süspansiyon Sistemi
Süspansiyon sistemi,eğimli arazi ve engebeli yol şartlarında sarsıntıyı azaltarak sürüş konforunuzu bir üst seviyeye taşır. Kabin titreşimini azaltır, Twintrac ve AB direktiflerini yerine getirmede yardımcı olur.

Çift Hızlı Kuyruk Mili İle Çalışmalarınıza En Uygun Seçenekler
İleri teknolojiye sahip ekipmanları zorlanmadan çalıştırabilecek bağımsız olarak çalışan 540E ve 1000 dev/dk çift hızlı kuyruk mili Valtra S serisinde standart olarak sunuluyor. Opsiyonel olan 1000E seçeneği daha az güç gerektiren işlerinizi, daha az yakıt tüketerek maksimum performansla gerçekleştire imkanı sunuyor. Pto sisteminin devreye alıp- çıkarma ve hız seçim işlemi düğme ile ayarlanarak uygulamalarınıza pratik çözümler getiriyor.

Zorlu Çalışmalardaki Güçlü Ortağınız
Hidrolik liftin maksimum kaldırma kapasitesi: Ön lift: 5000 kg, arka lift: 12000 kg, yüksek güç ve tork gerektiren ekipmanlarınızla rahatça çalışabilen Hidrolik liftler tarla uygulamalarınızı maksimum performansla gerçekleştirmenize yardımcıdır. Yardımcı silindirler, hidrolik lifte destek sağlayarak daha yüksek kaldırma kapasitesini sunar.

Elektronik Hidrolik Kontrol
Çalışmanıza en uygun derinlik ayarı ile ekipmanınızı istediğiniz derinlikte ve hassasiyet ayarı ile toprağınızın yapısına en uygun hassasiyetle kullanır, maksimum verim elde edersiniz. Yüksek hassasiyetle çalışan indirme - kaldırma ayarı ile ekipman bağlantısının daha kolay ve rahat olmasını sağlar. Çamurluk üzerinde bulunan ayar düğmeleri, traktöre binmeden hidrolik ayarları gerçekleştirme imkanı sunar.

Pratik Ekipman Değişikliği Sunan Ayarlı Yan Askı Kolları ve Kanca Tip Hidrolik Kollar
Zahmentsizce ayarlanabilen yan askı kolları ekipman değişikliğini pratik hale getirerek tarla çalışmalarınızı hızlandırır ve kolaylaştırır. Kanca tip hidrolik kollar ekipman değiştirirken sizi yormaz.

Valf Seti
Standart 6’lı hidrolik çıkış avantajı ile ileri teknolojiye sahip ekipmanlarınızı rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Zorluklar Karşısında Dirençli Çeki Sistemi
Güvenli sürüşü garanti eden Valtra S serisinin dayanıklı çeki sistemi tarla ve yolda sorunsuz çekiş sunar. Dik yokuşlarda ve engebeli arazilerde ayarlı sharmuller çeki opsiyonu sayesinde kendinizi daha güvende hissedeceksiniz.

Daha Fazla Kontrol Daha Fazla Konfor
Ergonomik ve ayarlanabilen yolcu koltuğu ile sürüş konforunuza göre ayar yapabilecek tüm yol ve arazi koşullarında, yorgunluk hissetmeyecek yanlızca işinize odaklanacaksınız. Geniş kabin camları ve tek parçadan oluşan cam kapı tüm çevrenin mükemmel şekilde görülmesine olanak sağlayarak, çalışmalarınız esnasında işinize hakim olacak bir görüş açısı sunar. Ayarlanabilir ve çok fonksiyonlu direksiyon simidi ile büyük bir güce kolayca yön vereceksiniz.

Şık tasarımlı yolcu koltuğu, konforu ile yolcuya rahat ve güvenli bir yolculuk sağlarken, katlanabilme özelliği ile atıl durumlarda kaldırılarak daha geniş bir kabin içi alan sunuyor.Opsiyonel olarak sunulan klima hava, koşullarından etkilenmeden çalışmanıza yardımcıdır.

Fonksiyonel Kumanda Kolları ve Ergonomik Gösterge Paneli
İleri teknolojiye sahip Valtra S serisinin ergonomik ve fonksiyonel kumanda kolları ile tüm fonksiyonlara kolayca hükmedebileceksiniz. Benzersiz şekilde dizayn edilen kumanda kolları, kabin içindeki konumları ile geniş ve ferah bir çalışma ortamı sunar. Kullanımı kolay şık tasarımlı, ergonomik gösterge paneli, gözlerinizi işinizden ayırmadan traktörünüzle ilgili tüm bilgileri veriyor ve fonksiyonları kolayca kontrol etme imkanı sunuyor.

Ayarlanabilir Direksiyon
Ergonomik ve ayarlanan direksiyon opsiyonu ile Valtra S serisi traktöre daha rahat yön vermenizi sağlayarak kullanımı kolaylaştırıyor ve yorgunluk hissetmeden işlerinizi tamamlamanıza yardım ediyor.

Daha Konforlu Sürüş İçin Yumuşak Pedallar
Sürüş konforu düşünülerek dizayn edilen ergonomik, yumuşak, askı tip pedallar uzun süren çalışma saatlerinde kullanıcıyı yormaz,keyifli bir sürüş sunar.

Dengeli Ağırlık Dağılımı
Mükemmel ağırlık dağılımı sizlere daha konforlu sürüş ve maksimum çeki performansı sağlar.

Maksimum Çekiş İçin Ön ve Arka Ağırlıklar
Yüksek tork ve güç gerektiren çalışmalarda çekiş perfromansını arttırmak için traktörün ön ve arkasına ağırlık ekleyerek, maksimum tutunma sağlanır.

Hassas Çalışmanıza Yardımcı Yüksek Alt Açıklık
Yüksek karınaltı mesafesi ile ürünlerinize zarar vermeden tarla uygulamalarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Geniş Aks Arası Mesafesi
Dingil arası mesafesinin uzun olması, ideal ağırlık dağılımı sağlayarak, çekiş perfromansı standartlarını bir üst seviyeye çıkartıyor.